Hledat
Jazyk Čeština
Země
Země
Jazyk: Prohledat fórum:

Téma: SOUTĚŽ

SOUTĚŽ 07. kvě 2015 18:19 #95

DOBRÝ DEN PROČ MI NEJDE ODESLAT SMSKA NA SOUTĚŽ
001.jpg
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

SOUTĚŽ 08. kvě 2015 13:35 #96

Soutěžních hlasů je u přízpěvku už více, tak hlasovat určitě jde, tak spíš zda nebyl problém v čísle na jaké to posíláte ( počet nul zda nemáte o jednu třeba méně ), nebo ve formátu textové zprávy.

SOUTĚŽ 08. kvě 2015 19:26 #99

Dobrý den píšu SMSku takto : AZCHAT 286 NA ČÍSLO 9000620 . Z TELEFONÍHO ČÍSLA 704 467 813 A PÍŠE MI TO NELZE ODESLAT . VOLALA JSEM OPERÁTOROVI A PRÉMIOVÉ SMSKY MÁM NASTAVENÉ . TAK JE PRÝ CHYBA NA VAŠÍ STRANĚ . PROSÍM POTŘEBUJI TO ZPROVOZNIT . DĚKUJI ZA OCHOTU PROSÍM O ODPOVĚD DĚKUJI
Přílohy:

SOUTĚŽ 08. kvě 2015 21:14 #100

Pokud posíláte na číslo 9000620 a máte text AZCHAT mezera a číslo a SMS Vám nejde odeslat a píše Vám to že SMS nelze odeslat, tak dle mě musí být něco na Vaší straně, když SMS neodejde, kdyby odešla a byla nějaká chyba tak by to mohlo být na naší straně.
Nicméně službu jak je v popisu zajištujě technicky www.erika-as.cz tak zkuste kouknout do kontaktů a napsat jim, ale odpoví Vám určitě až v pondělí v pracovní době. Dle mě nemáte povolené zasílání SMS na čísla 900... ale zkuste napsat na tu Eriku a.s. a poradí Vám lépe, my od nich jen dostáváme data.

SOUTĚŽ 08. kvě 2015 21:39 #101

DĚKUJI ZA ODPOVĚD .