Hledat
Jazyk Čeština
Země
Země
Jazyk: Prohledat fórum:

Téma: Úpravy AZ - 01 - bazar

Úpravy AZ - 01 - bazar 06. led 2014 16:43 #5

Dle obrázků v příloze

+ Do vložení inzerátu přidat:
1) název inzerátu nad popis inzerátu
2) za FOTO --> Zveřejnit do a datum a před-nabízet aktuální datum + 2 měsíce
a za to dát až Stav inzerátu: Aktivní, skrytý
Přílohy:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Úpravy AZ - 01 - bazar 09. led 2014 17:41 #42

Jak je teď bazar, tak se to hezky ukáže i na zdi...
Jen jak je tam volba zveřejnit inzerát, tak je nezaškrtnuté Zobrazit inzerát, logicky když zadávám inzerát musí se nabízet volba zveřejnení rovnou. Hodně lidí to asi nezaškrtne
A pak je zvěřejnit do : a i když mám zaškrtlé zvěřejnit a nesplní se datum, tak inzerát není vidět.
Dal bych třeba obráceně logiku, dát tam zaškrtávátko skrýt inzerát. A nechat nezaškrtnuté.
Volit že chci zobrazit je divný, jinak bych ho nezadával :-)
Závěr : dát tam zaškrtávátko : skrýt inzerát

Úpravy AZ - 01 - bazar 09. led 2014 18:00 #43

Jak jsem psal
1) zaškrtávátko Stav položky změnit na skrýt inzerát.
2) A možná přidat i kontaktní telefon a email. Takto jde jen poslat vzkaz uživateli, někdo možná bude chtít zadat víc údajů na kontaktování a na profilu mít třeba telefon a email skrytý...

Úpravy AZ - 01 - bazar 09. led 2014 21:21 #44

Grafika a zaskrtavatko predelano.

Jiny kontakt nez profil jsi tam nechtel, aby se uzivatele nekontaktovali mimo web.

Úpravy AZ - 01 - bazar 10. led 2014 01:03 #45

Tak to zatím necháme jak to je teď a uvidíme co uživatelé...
Jinak by to pak chtělo, když někdo pošle vzkaz, tak ať přijde email jako při reakci tu na foru, aby lidi věděli, že jim někdo na inzerát reaguje...

Úpravy AZ - 01 - bazar 10. led 2014 01:14 #46

A koukám, že funkce hledej nehledá v názvu inzerátu, dal jsem si do inzerátu název XBOX 360 a dám hledej xbox a nic mě to nenajde...
Poslední úprava: 10. led 2014 01:15 od Martin Vašíček.

Úpravy AZ - 01 - bazar 10. led 2014 01:20 #47

A ještě na Tomáše,dohodli jsme se, že u všech inzerátů bude vě výběru volba v hledání Stát, kraj, město zde v tom grafickém návrhu tohle není...

Úpravy AZ - 01 - bazar 10. led 2014 01:35 #48

Ještě na Tomáše, chce to v grafickém návrhu počítat s tím, co se zadává v zadání inzerátu, tak ať je pak i někde vidět.
Zde to znamená Způsob doručení, sice vyplním, ale nikde není vidět.
Chce to i v ostatních inzercích co zadávám v zadání inzerátu pak zobrazit při náhledu.
Asi bych dal mezi název inzerátu a foto - Jméno a přijmení, a místo, jak bylo předtím a doplnil tam Způsob doručení.
Když někomu pošlu odkaz na inzerát, tak ať tam vidím všechny informace rozhodující o nákupu.
Což je kdo prodává jméno a umístění ( Stát, kraj , město ) a jak to prodávající doručí, což by v detajlu být mělo, nemusíme dávat další kontakní informace ale ty věci co tam byly dříve a co jsou vyplněny v zadání inzerátu bych tam chtěl.

Úpravy AZ - 01 - bazar 10. led 2014 10:03 #49

Martine dělej ted na něčem jiném, přepracuji návrh podle připomínek dneska at v tom máme jasno, zároveň si ten návrh s martinem odsouhlasí a dotáhneme bazar do konce ať se uzavře, teď třeba dělej titulku nebo tak něco, bazar nech dokud neudělám návrh s martinem, bude dneska.

Úpravy AZ - 01 - bazar 25. úno 2014 20:30 #53

Jen zkouším co a jak se zobrazí....
Střední Evropu zachvátí invaze komárů, varují vědci z Centra pro výzkum biodiverzity a klimatu ve Frankfurtu nad Mohanem. Je to důsledek letošní velmi mírné zimy, která pomohla tomuto hmyzu přežít. Kromě toho se do našich zeměpisných šířek dostanou i druhy, obvyklé pro jižní oblasti. Je to například komár tygrovaný, který přenáší západonilskou horečku a horečku dengue.

Úpravy AZ - 01 - bazar 25. bře 2014 13:49 #55

Zdravím, chtělo by to přidat možnost video inzerátů.

Úpravy AZ - 01 - bazar 25. bře 2014 13:59 #56

Zajímavá myšlenka, jde do budoucna přidat možnost vložit odkaz na video z youtube.
Dám jako další podmět na vylepšení, děkuju za podmět.

Úpravy AZ - 01 - bazar 25. bře 2014 14:31 #57

Při projíždění kategorii mě napadlo, že by to možná chtělo ještě přidat u motorek podkategorii : Helmy, oblečení a obuv
u starožitností podkategorie: Hodinky a hodiny
a u auto-moto třeba nějaká podkategorie Služby (třeba pro vrakoviště, opraváře, opravny atd)

Úpravy AZ - 01 - bazar 25. bře 2014 14:45 #58

Tak tady už to tak snadné není.
Helmy a oblečení jsou pod oblečením, hodinky jsou u oblečení a doplňků, s služby jako vrakoviště jsou v záložce práce, kde je nabídka a poptávka na služby.
Volil jsem aby vše bylo jen na jednom místě, teoreticky jde věci dát na víc míst, ale pak je problém kam to dát, pak by jedna věc mohla být na 3 místech a to jsem právě nechtěl. Služby k autům pak dá někdo na bazar, druhý do záložky práce/služby a tím by to asi bylo nepřehledné, nějakou dobu asi potrvá než uživatelé přijdou na to co a jak kde je, ale asi dle mě bude lepší mít vše a jednom míste a né část v bazaru, část v inzerci práce/služby ...

Úpravy AZ - 01 - bazar 25. bře 2014 14:59 #59

nevím, ale hledat starožitné hodiny by mě asi nenapadlo, že je to pod oblečením. to stejné mi přijde, když vlezu do kategorie auto moto, dále motorky, že tam nenajdu kategorii helmy, oblečení a boty a že tento spec. typ motovýbavy mám hledat mezi běžným oblečením. a hlavně motovýbavy nebude tolik v nabídce a pro lidi zajímající se o tento typ, bude dost obtížné ho hledat v normálním oblečení.

Jsem, asi stejně jako ostatní uživatelé (se domnívám :lol: ), zlenivělý hledáním po různých kategoriích, když to nevidím mezi kategoriema, kde bych to očekával.

Úpravy AZ - 01 - bazar 25. bře 2014 14:59 #60

oblečení pro motorky by mělo být u motorek, zároven sem si všimnul, že tím, že uživatelské jméno se změnilo na email se ted zverejnuje na diskusi email, to by chtělo opravit at se zverejnuje prezdívka

Úpravy AZ - 01 - bazar 25. bře 2014 15:05 #61

Dík za podměty, jméno je jasný aby bylo a né email.
A u těch kategorií zjistím, zda jde mít něco na více místech.
Někdo bude dávat oblečení na motorku pod motorku a někdo pod oblečení, a chce to nějak aby všude nebyla jen část.

Úpravy AZ - 01 - bazar 25. bře 2014 15:08 #62

pokud bude podkategorie u motorek na oblečení, tak to motorkáři určitě nebudou cpát jinam :lol: . tím jsem si skoro jistý

Úpravy AZ - 01 - bazar 05. dub 2014 12:24 #63

Děkuju za Váš podmět na vylepšení.
U bazaru jsme upravili větve tak, že je řeba oblečení pro auto-moto pod auto-moto, oblečením a sportovníma věcma a je jedno do jaké kategorie inzerát vložíte, větve jsou propojené a zobrazí se pod všema, takže je jedno, zda to pak někdo hledá pod auto-moto, nebo oblečením najde vždy ty stejné inzeráty...
Pokud by jste měl další vhodné podměty na vylepšení, tak je napište.
Děkuju