Hledat
Jazyk Čeština
Země
Země
Jazyk: Prohledat fórum:

Téma: Zrychlovač metabolismu

Zrychlovač metabolismu 20. dub 2014 13:29 #67

4 jednoduché způsoby:

1. Udělejte si hubnoucí jídelníček – zahrňte do jídelníčku potraviny, které metabolismus zrychlují - skořice, chilli, jablka, zelený čaj, ananas..
2. Vyhledávejte pohyb
Sport metabolismus zrychluje, proto se snažte co nejvíce chodit. Nejezděte výtahem a místo MHD jeďte na kole.
3. Jezte pravidelně – maximálně v rozmezí 4 hodin 5 x denně, nevynechávejte svačiny.
4. Nevynechávejte snídaně, snídaně je základ dne!
Poslední úprava: 20. dub 2014 13:31 od Andrea Houzarová.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Zrychlovač metabolismu 30. zář 2014 18:06 #80

Já mám vyzkoušeno, že když jím ke snídani ovoce, tak nemám během dne chuť na sladké, tedy pokud až moc nesportuju :)
Ale třeba po jablku mám děsnej hlad :whistle:

Zrychlovač metabolismu 10. lis 2014 13:38 #84

...... a zpomalovač by nebyl? B)

Zrychlovač metabolismu 16. pro 2014 10:41 #91

Všeobecně se doporučuje sníst půl hodiny před jídlem trochu ovoce - nastartuje se trávení.
Byli jsme v Kroměříži na vánočních trzích - jedna z pekáren tam prodávala speciální novinku - chléb se zrníčky v podobě válce - prý se pomocí něj (když se jí k večeři) dá hubnout ve spánku. jeden takový chlebík přijde na 30 Kč=pro 2-3 konzumenty.

Zrychlovač metabolismu 06. kvě 2015 21:11 #94

Na nastartování organismu a všeho se prý doporučuje ráno jak se vstane vypít sklenici čisté vody a až za cca půl hodiny se najíst a napít i něčeho jiného.
Prý se tím nastartuje a pročistí organismus. Nevím jak to funguje, já to tak po ránu dělám, určitě to neškodí :-)