Chat a chatovací místnosti a možnosti na AZchat:

S námi máte několik možností jak si povídat a komunikovat s přáteli a dalšími uživateli azchat.com serveru.

1) Komunikace v chatovacích místnostech.

Chat 1 AZchat

Máme pro uživatele jak vytvořené chatovací místnosti, tak si každý uživatel může sám vytvořit i svoji chatovací místnost, kde si chce povídat. Je zde i velká výhoda vytvoření soukromých chatovacích místností chráněných třeba heslem a tím si zde může povídat jen vybraná skupina lidí a nikdo jiný nežádoucí jim nebude do komunikace vstupovat. Například pokud by jste se spolužáky ze třídy chtěli někde společně řešit věci do školy, posílat si i přílohy ( obrázky, dokumenty ) tak je to pravé místo u nás, zde si snadno vytvoříte svoji chatovací místnost, kamarádům dáte heslo na přístup do chatovací místnosti a můžete si uzavřene komunikovat a posílat soubory.

Pokud raději komunikujete s co nejvíce lidma, tak pro Vás je komunikace vhodnější v běžných chatovacích místnostech.

Samozřejmostí je u nás ve všech místnostech, že si můžete posílat soubory, smajlíky...

Navíc máme možnost rozdělení zobrazení chatu jen od mužů, jen od žen, zobrazit vše. Toto je volbou postaviček nahoře v chatovacím okně, pokud by Vás zajímala komunikace v chatovací místnosti jen od že, tak si zvolíte červenou postavičku se siluetou ženy a zobrazí se Vám jen co píší ženy. 

2) Messenger - komunikátor s Vašimi kamarády.Chat 2 AZchat

 Máme pro Vás i klasicky messenger podobný jako je i jinde, třeba na facebooku, nebo mobilní verze jako je ICQ, Viber, WhatsApp...

Zde si snadno popíšete s Vašimi kamarády a vidíte kdo z nich je online a offline.

Můžete si zasílat soubory ( obrázky a dokumenty ), na PC je možnost i video komunikace, například pokud si s někým v chatovací místnosti seznámíte a chcete si popovídat víc a i se vidět, tak je snadná možnost přejít na messenger a zapnout si třeba i videohovor.

Součástí jsou i oblíbené hry pro dva hráče ( jen ve verzi na PC ). Zahrajte si proti kamarádovi kulečník, šachy, nebo další oblíbené hry a bavte se...

AZchat hry

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3) Mobilní verze na chat a messenger

Chat mobil AZchat

Máme pro Vás i mobilní verze chatování na mobilní telefony a tablety.

Mobilní verzi webu AZchat.com si můžete spustit 

1) Mobilní verze AZchat v internetovém prohlížeči:

Zapńěte si na Vašem mobilním zařízení interentový prohlížeč, zadejte stránky www.azchat.com a dole máte volnu ( ikonku ) - Chatovat teď a na tu když si kliknete, tak se dostanete do mobilní verze, kde se snadno dle obrázku v pravo dostanete na naše stránky, chat jen s přáteli na messengeru ( ikonka jednoho uživatele ) a nebo na společné chatovací místnosti ( ikonka více uživatelů )

Tímto snadno a jednoduše máte ty nejdůležitější věci a funkce hezky přizpůsobené pro mobilní zařízení a můžete být s námi a kamarády ve spojení kdekoliv.

2) Instalace mobilní aplikace AZchat pro Android a pro iOS.

Samozřejmostí je podobná mobilní verze i jako samostatná aplikace pro Vaše mobilní zařízení.

Snadno si najdete naši aplikaci AZchat, nainstalujete a máte nás i jako mobilní aplikaci a snadno se dostanete na všechny funkce a možnosti co nabízíme bez nutnosti hledat naše stránky v internetovém prohlížeči.

 

Tak se těšíme na Vaší komunikaci a zábavu a doufáme, že se Vám s námi bude líbit a web bavit :-)