Inzerce - Bazar:Bazar, prodej použitého zboží

U nás snadno prodáte vše co již doma nepotřebujete a někdo jiný rád použije a koupí.

Stačí mít u nás na www.azchat.com registraci a v záložce bazar zadat nový inzerát. Je to tak snadné a veškerá inzerce je zdarma.

Kam a jak vložit inzerát na prodej na bazaru:

Přemýšlíte kam vhodně prodávané zboží u nás zařadit ? Stačí si vybrat jedno vhodné další umístění a další vhodné větve jsou propojeny automaticky. Asi jako jediní máme automatické propojení větví, kde stačí dát inzerát do jedné větve a automaticky se zobrazí v dalších vhodných větvích.

Například oblečení pro děti stačí dát do větve " Dětské věci " a automaticky se přidá i do vetve Oblečení, obuv a doplňky. Tímto chceme aby uživatelé co inzerát budou hledat jej našli na všech vhodných místech kde jej jde hledat.

Pravidla a jak inzerci používat:

Inzerce je zde scela zdarma, jen dodržovat pravidla inzerce a neporušovat inzercí dobré mravy a zákony ČR.

Pokud hledáte nebo nabízíte práci, nebo služby, tak na to je vhodné využít záložku práce, kde se nabízí práce, brigády a služby.

Košík ikonka bazaruU nás máme pro přehlednost oddělenou inzerci na věci a práci se službami, tak každý snadno zjistí, zda to co hledá najde v záložce BAZAR, nebo PRÁCE.

Nový inzerát snadno vloží každý registrovaný uživatel ve volbě Nový inzerát, vyberete umístění v jaké kategorii chcete inzerát mít, přidáte popis, obrázky, cenu toho co prodáváte, s námi prodáte vše snadno.