Jak zaujmout může co se mě líbí - muže mojich snů ?seznameni AZchat

První pravidlo jak zaujmout muže:

Pokud se chcete seznámit s mužem kterého neznáte, tak je nejdůležitější první dojem aby jste zaujala. Volba oblečení je prvním krokem, pokud se oblečete moderně, nebojíte se světlých barev, tak se muž na Vás podívá aby zjistila, komu to tak sluší, když se na Vás podívá a uvidí i upravenou usměvavou tvář, tak máte dveře na půl otevřené. Může nejčastěji zaujme to co vidí, tak se snažte chodit slušně ale zárověň i trochu vyzývavě oblečená aby jste zaujala pozornost, nikdo nekouká po šedé myšce. Pokud se v kolektivu třeba dobře bavíte a smějete se, tak u muže vzbudíte ještě větší zájem, protože by se s Vámi také rád bavil a smál... 

Jak oslovit muže ? 

Nejdůležitější je napomoci vhodné zámince na seznámení. Pokud se Vám líbí nějaký muž na zábavě, nebo zastávce autobusu, tak je na Vás aby jste mu to trochu ulehčila. USmát se na něj, mrknout na něj jako že mu to třeba sluší... aby jste mu dodala trochu odvahy a naznačila mu, že se Vám líbí. Pokud jste v kolektivu kamarádů, tak je málo pravděpodobné, že muž najde odvahu Vás vytrhnout ze středu Vašich kamarádů a oslovit. Nejčastěji stačí dostat se jen do jeho blízkosti, stoupnout si na baru vedle něj, že si něco objednáte, v klubu si stoupnout do jeho blízkosti, nebo i na zastávce, nebo i pracovišti budete v jeho blízkosti a usmějete se na něj, nebo budete třeba něco jako hledat, prohlížet si... aby jste pomohla muži najít advahu a vhodnou záminku na oslovení. Pokud muž aktivitu nepřevezme a chcete se s ním seznámit, tak nezbude nic jiného než převzít aktivitu sama a muže oslovit, třeba jak se dnes baví, kam cestuje, jestli Vám neporadí s tím a tím... 

Jak poznáte že má o Vás muž zájem ?

Zde se snadné zjistit zda má o Vás muž zájem, pokud se muž sám baví a ptá se, nabízí pomoc, pití na baru, nebo něco jiného dle okolností, tak si jen udržet jeho zájem. Pokud by byl muž stručný, odměřený, tak to může znamenat, že o seznámení nemá zájem, ale může to znamenat i to, že je z Vás třeba nervozní a stydí se. Pokud muž komunikuje, ale snaží se každé téma rychle uzavřít, odpovědět a na nic se neptat a má vyhýbavé reakce, tak o seznamování zájem nemá a jen ze slušnosti odpovídá. Pokud je muž trochu zmaten, zakotává se... tak je z Vás jen nervozní a je vhodně mu to trochu ulehčit, že se na něj hezky usmějete, polichotíte mu a řeknete něco aby jste mu zvedla sebevědomí a dodala odvahu na další komunikaci. 
 

Jak komunikovat a bavit se s mužem :

Nejdůležitější je udržet mužův zájem a nechat ho zárověň i trochu v nejistotě aby měl tendence o Vás bojovat a neměl Vás moc jistou. Dejte muži najevo, že je Vám v jeho společnosti příjemně, polichoťe mu, že je třeba chytrý, stipný... Používejte optimistické věty a pokud se chcete s mužem výdat častěji, tak zkuste otázky směrem na další schůzky, třeba co dělá ve volném čase, co ho zajímá a má rád a pokud Vás nějaké téma zaujme, tak se jej rychle chytněte a řekněte že to máte také ráda a že by jste to mohli někdy zkusit i spolu. Pokud bude reakce kaldná, je to dobré, pokud by se muž všemu na nějaké další setkání vyhýbal, tak naznačuje, že nemá zájem o něco víc. Důležité jsou i dotyky, pokud se Vás pokusí dotknout, políbit na přivitanou, nebo rozloučení se. Tak mu to zkuste ulehčit a sama při louční přistupte blíže aby případné políbení bylo snažší, pokud jdete někdo v horším terénu a nastavíte ruku aby Vám jako pomohl... tak z doteků zjistíte jak těla reagují a je to mnohdy lepší než mnoho vět.
Jelikož jste dáma, tak musíte najít vhodné vyvážení, že muži nabídnete to co chcete a chce i on, ale nedáte mu hned vše aby jste pro něj nebyla snadný cíl, kterého si pak nebude vážit. Nechte muže o Vás trochu bojovat, vše mu moc neusnadňujte, ale zase mu to na druhou stranu moc nekoplikujte, aby jste ho neodradila a nebrat to tak, jako že o něj už nemáte zájem.  A hlavně vše berte s nadhledem a humorem, aby se s Vámi cítil muž dobře. Občas jde využít i povahy mužů, že nabízí pomoc ženám, které nějakou potřebují, pokud třeba doma potřebuje pověsit obraz, odvést a odnést třeba nějaký nabytek... tak pokud je muž trochu manuálně zručný, tak by Vám měl zkusit nabídnout pomoc. Tak si toto nechte otevřené jako možnost a třeba řekněte, že jste dohodlá na výpomoci s kamarádkou, že když to nedopadne, že se mu ozvete. Hlavně před ním nechvalte jiné muže jak jsou úžasní, neřešte že máte spousty kamarádu s ketrýma jste v častém kontaktu a pomáhají Vám... na kamarády by mohl nápadník žárlit, kamarádky mu vadit nebudou. Musí z komunikace být pro Vás on ten jedinečný, jen zkuste poznat kde je ta hranice, kdy má o Vás zájem a snaží se a kdy Vás má už moc jistou a zájem strácí.
 

Jak tyto rady jak se seznamit s mužem vyzkoušet - seznamka v Praze

Nejsnažší cesta na seznámení je s AZchatem v Praze každou středu barevná seznamka v musicbaru U BULDOKAU BULDOKA na Praze 5 ( Na Andělu ). Na těchto pravidelných seznamkách každý host co přijde do klubu dostane barevný svítivý náramek podle kterého snadněji ostatní poznají proč přišel :
Žlutý - nerozhodný, ještě nevím 
Zelený - hledá seznámeni, chci zde najít vztah 
Modrý - nebrání se ničemu, flirt 
červený - zadaný, chci se jen bavit a né seznamovat
Tak proč nevyzkoušet tuto formu seznámení, nebo jen zábavy při dobré hudbě a pokud se registrujete v přehledu našich akci, tak máte vstup zdarma.
Tak mnoho úspěchů při seznamování a doufáme že Vám naše rady pomohou.
Váš AZchat