Jak zaujmout ženu co se mě líbí ?

seznameni AZchat

Většína mužů řeší jak se seznámit s ženou co se jim líbí. Pokusíme se Vám poradit a v několika krocích pomoci jak získat ženu o kterou stojíte.

První pravidlo jak zaujmout ženu:

Pokud se chcete seznámit s ženou kterou neznáte, tak je nejdůležitější první dojem aby jste zaujali. Volba oblečení je prvním krokem, pokud se oblečete moderně, nebojíte se světlých barev, tak se žena na Vás podívá aby zjistila, komu to tak sluší, když se na Vás podívá a uvidí i upravenou usměvavou tvář, tak máte dveře na půl otevřené. Pokud by jste byl ještě v kolektivu, kde by jste se dobře a vhodně bavili, tak žena o Vás může mít i sama zájem, protože uvidí muže co hezky vypadá, umí se bavit a je s ním třeba i legrace.

Jak oslovit ženu ? 

Nejdůležitější je být vyrovnaný, nebát se a nedělat ze sebe něco jiného než jste, prostě chovat se přirozeně a nebát se. Nejsnažší je když se k ženě přiblížíte a oba se na sebe podíváte a žena Vám dá najevo, že se jí také líbíte, třeba že se na Vás usměje, nebo jinou řečí těla. Pokud má sama žena zájem, tak je vše snažší a už stačí si to nepokazit a oslovit jde i bez fantazie jen ahoj. Pokud by se s Vámi chtěla bavit sama se pustí do konverzace. Ale toto tak časté není a je převážně důležité zaujmout i oslovením a volbou prvních vět. Každá žena ocení originalitu a vtipnost. Věty jako : sluší ti to, jsi kočka... raději nezkoušejte, sice ženě zalichotí, ale podobných slyšela už spousty a často se dočkáte odpovědi maximálně " Dík ". Proto je vhodné vymyslet větu vhodnou k dané situaci. Třeba pokud žena něco hledá v kabelce zeptat se, zda hledá klíče od Vašeho srdce... Je pak větší pravděpodobnost, že ocení i vaší vtipnost. Pokud není vhodná vtipná příležitost, tak se zeptejte třeba jen jak se dnes má, jak se dnes baví ( pokud je někde na zábavě ), nebo kam jede ( pokud je to někde na cestách, nebo v dopravním prostředku). Pokud by se s Vámi žena chtěla bavit, tak se usměje, odpoví... pokud se bavit nechce, dělá že Vás nevidí, tak není vhodné a nadějné dále pokračovat a vymýšlet další věci. Můžete to zkusit další větou, ale pravděpodobnost, že by měla zájem o seznamování je malá.

Jak poznáte že má o Vás žena zájem ?

Zde je důležité sledovat detajly. Pokud má žena o Vás zájem, tak se na Vás usměje, podívá se na Vás a šáhne si do vlasu, mrkne na Vás, nebo hýbne hlavou jako ahoj...
Pokud tyto signály vidíte je důležité omažitě reagovat a ženu oslovit. Pokud by jste dlouze stály a ženu sledovali tak se první dojem pokazí a ženě může být nepříjemné až odrazující, že ji sledujete.
Pokud ženu oslovíte a bavíte se, tak poznáte, zda má o Vás zájem, nebo se baví jen ze slušnosti podle jejího hlasu a řeči těla. Zda odpovídá delšími větami a sama se i ptá a zajímá se o Vás, tak máte vyhráno a jen si to nepokazit. Pokud odpovídá stručně, sama se na nic nezeptá, tak tím naznačuje že o Vaší přítomnost nestojí. Další indicie z ketrých poznáte zda se s Vámi chce žena seznamovat je podle toho zda se na Vás dívá se zájmem, nebo se rozhlíží kolem dokola a hledá nějakou záchranu a záminku jak odejít a komunikaci ukončit. 

Jak komunikovat a bavit se s ženou :

Podobně jak při prvním oslovení je důležité chovat se přirozeně a nebát se a být i vtipný, ale zde opatrně zjistit jaký má žena smysl pro humor, aby se nevhodným vtipem, třeba neurazila.
Bavte se přirozeně, zbytečně se moc nevytahujte, ale něco o sobě lepšího řekněte aby jste byl pro ženu zajímavý. Třeba pokud hodně cestujete, máte dobrou práci, zajímavý koníček...
Nejdůležitější je bavit se optimisticky, neřešit Vaše problémy a ani bývalé vztahy. Nikdo při komunikaci nestojí o nikoho kdo je pesymistický, brečí kvůli bývalé přítelkyni a nenní vyrovnaný. Bavte se uvolněně, vesele, na vše mějte převážně kladný postoj a zkuste se dle okolností zeptat napřímo, nebo nějak jinak, zda by měla zájem s Vámi zajít třeba někdy zase na kafe, za sportem, do kina... Vhodnou otázkou tak zjistíte, zda se s Vámi chce žena bavit jen tento den, nebo by Vás ráda viděla znova. Pokud se s Vámi chce setkat, tak si na sebe vyměntě telefonní spolení, nebo nejlépe se přidejte do přátel na facebooku a zjistíte takto celkem snadno na sebe navzájem mnoho dalších informací. Podobně se bavte i na další schůzce, když se s Vámi žena bude cítit dobře, tak se s Vámi ráda setká znova. Pokud se dohodnete že zajdete třeba na brusle... tak je jasné, že se uvidíte častěji a máte vyhráno. Důležitě je i fyzično a vzájemné doteky. Když se chytnete za ruku, dáte pusu na uvítanou, nebo rozločenou, tak se vzájmených dotyků zjistíte více než z mnoha vět. Proto se nebojte při vhodné příležitosti vzít za ruku, třeba pohaldit po vlasech... pokud to bude ženě příjemné tak Vám to dá najevo, pokud se dotykům bude bránit neznamená to automaticky, že o Vás nestojí, může se něčeho obávat co nevíte, nebo jen nechce spěchat, nebo i to že jste dobrý jako kamarád, ale víc s Vámi nechce. 

Jak tyto rady jak se seznamit s holkou vyzkoušet - seznamka v Praze

Nejsnažší cesta na seznámení je s AZchatem v Praze každou středu barevná seznamka v musicbaru U BULDOKAU BULDOKA na Praze 5 ( Na Andělu ). Na těchto pravidelných seznamkách každý host co přijde do klubu dostane barevný svítivý náramek podle kterého snadněji ostatní poznají proč přišel :
Žlutý - nerozhodný, ještě nevím 
Zelený - hledá seznámeni, chci zde najít vztah 
Modrý - nebrání se ničemu, flirt 
červený - zadaný, chci se jen bavit a né seznamovat
Tak proč nevyzkoušet tuto formu seznámení, nebo jen zábavy při dobré hudbě a pokud se registrujete v přehledu našich akci, tak máte vstup zdarma, jinak jen za 40,-
Tak mnoho úspěchů při seznamování a doufáme že Vám naše rady pomohou.
Váš AZchat