Online seznamka na internetu:

Taky váháte, když se máte zaregistrovat na nějakém seznamovacím portále? Na webu www.azchat.com je seznamka absolutně bezpečná, kdo chce může být anonymní a nebo si nastavit údaje s oprávněním co uvidí všichni, přátelé, nebo budou jen pro něj. Hlavně naše online seznamka je bezplatná bez žádných poplatků. Pokud se chcete raději seznámit naživo v reálu a neztrácet čas dlouhým psaním a scházením se s někým kdo Vám pak bude na první pohled nesympatický, tak Vám nabízíme i pravidelné středeční seznamky v music baru U BULDOKA na Praze 5. 

Proč vyzkoušet právě naši seznamku ?

1)      Naše seznamka je zdarma bez poplatků a za zkoušku nic nedáte.
2)      Kontakty na Vás vidí jen registrovaní uživatelé a mohou Vám poslat vzkaz jen po pašem webu, tak je komunikace naprosto bezpečná a když si nebudete chtít již povídat, tak jen neodepíšete.
3)      U nás můžete vyhledávat opravdu podle všech parametrů, které si uživatelé na profilu vyplní, tak jde hledat třeba i kamarády z Vašeho okolí co mají rádi třeba hokej.

 Jak již jsme naznačili, tak na naší seznamce je seznámení univerzální pro všechny.

 Můžete zde hledat jak vztah, flirt, třeba i nezávazný sex, tak i kamarády na sport, volný čas a najít třeba nové kamarády na volný čas a chodit s novými kamarády hrát třeba fotbal.

 Tak neváhejte a vyzkoušejte naší seznamku na nalezení vztahů, tak i najití nových kamarádů.