Seznamka v reálu každou středu v Praze:

AZchat Vám nabízí každou středu seznamku na živomusic baru U BULDOKA na Praze 5 Preslova 353/1.

Registrovaní účastnící mají vstup zdarma jinak za 40,-  

Návštěvníci hned u vstupu obdrží barevný náramek, podle kterého bude rozpoznatelný důvod jejich návštěvy seznamky naživo. Takže tedy:

Žlutý - nerozhodný, ještě nevím
Zelený - hledá seznámeni, chci zde najít vztah
Modrý - nebrání se ničemu, flirt
červený - zadaný, chci se jen bavit a né seznamovat

Seznamka naživo zároveň umožňuje poslat příchozím vzkaz, pokud byste se styděli oslovit jej přímo. Máte nějaké dotazy? Bojíte? Jdete do seznamky naživo poprvé? Nebojte se a napište nám nebo se zeptejte hostesek u vstupu.

S námi máte jedinečnou možnost zdarma přijít do music baru, posedět, popít, zatancovat si, bavit se a na první pohled vědět, kdo o jaké seznámení stojí (podle barevných svítících náramků), nebo nestojí a chce se jen bavit.

Tak neváhejte a přijďte se seznámit, nebo jen dobře bavit. Nejlepší místo na seznámení v Praze je každou středu v music baru U BULDOKA.

Přihlaste se na těchto odkazech na středeční seznamku v Praze, nebo si prohlédněte fotky z našich akcí a udělejte si vlastní představu co Vás s námi čeká.

Music bar U Buldoka v Presslově ulici 353/1, na Praze 5 vítá každou středu zájemce o seznámení naživo. Seznamka naživo se neskrývá pod rouškou erotiky, nezávazného sexu, či diskrétních sedánků uvnitř anonymních boxů. Naopak, seznamovací večery U Buldoka doslova hýří zábavou, sálá z nich energie, neskutečná legrace a hlavně: seznamování probíhá nezávazně. Přijdeš, chceš se seznámit, nikdo se ti nelíbí, tak se pobavíš a zase odejdeš. Anebo se seznámíš s prima kamarády, kteří ti partnera alespoň na chvíli nahradí. Seznamovací večery pod známkou chatu www.azchat.com jsou jen dalším z bonusů, které tvůrci webu vymysleli proto, aby se další bavili.

Těšíme se na Vás. Stavte se a vyzkoušejte si sami.