AZCHAT AKCE:

V záložce  AKCE je pořádání společenských událostí jak AZchatem, tak si můžete vložit i vlastní akce a pozvat na ně ostatní.

U nás v této záložce najdete naše akce, které děláme pro uživatele, mezi které patří hlavně pravidelná středeční seznamka v Praze v baru U BULDOKA.

Pravidelné středeční seznamky jsou nejlepším místem, kde se pořádá seznamka naživo v Praze a můžete se sem přijít jen nezávazně pobavit, zatancovat, napít, nebo hledat seznámení. Naše seznamka je barevná, což znamená, že každý příchozí dostane barevný svítivý náramek, podle kterého poznáte, zda a o jaké seznámení má zájem. Více najdete v článku o pravidelných středečních seznamkách v Praze.

 

Pro naše členy jsme pořádali už tři Skvělé AZCHAT party, kterou si užil opravdu každý kdo přišel.
Součástí večera byla možnost si zdarma udělat dočasná airbrush tetovaní a zapojit se s ním do soutěže. Naše party byly doplněny o balónky s heliem pro lepší party atmosféru.
Celý večer tančili i topless tanečnice. A každý kdo přišel byl zařazen do slosování o ceny a hlavní cena byl TABLET.

Fotky z našich akcí si můžete prohlédnout i ve volbě Fotogalerie z akcí.

                      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Výhoda této služby AKCE AZCHAT je ta, že zde najdete nejen akce které pořádáme ( AZchat ), ale můžete si zde přidat i vlastní akci a pozvat na ní ostatní lidi.

Když nebudete vědět kam vyrazit, tak zde najdete všechny možné společenské akce a jen si vyberete tu co Vás nejvíce zaujme.